Powiatowe zawody pływackie Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej

W środę 7 lutego odbyły się powiatowe zawody pływackie Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej. Był to dzień pełen sukcesów. Nasi uczniowie świetnie zaprezentowali się w sztafecie 6x25m chłopców i dziewcząt zajmując dwa drugie miejsca w kwalifikacji drużynowej.

W konkurencjach indywidualnych naszą szkole reprezentowało 21 uczniów.

Najlepsze 1 miejsce zajął Alan Simsak z klasy 4 , startując na dystansie 50m w stylu klasycznym, awansując na kolejny etap wojewódzki.

To nie koniec sukcesów, ponieważ najmłodsi uczniowie wywalczyli sobie również awans na etap wojewódzki, a byli to:

Milena Gałuszka klasa 2 - miejsce II styl klasyczny

Jan Domagała klasa 2 - miejsce II styl Klasyczny

Mikołaj Habrzyk kl 3 - miejsce III styl grzbietowy

Ogromne gratulacje dla wszystkich zawodników, którzy dzielnie walczyli do końca, osiągając wysokie miejsca. Bogatsi o tak cenne doświadczenie, z niecierpliwością czekamy na kolejne zawody. Za rok wrócimy starsi i silniejsi :)