Przejdź do treści
Szkoła Katolicka
Szkoła Katolicka
Szkoła Katolicka
Przejdź do stopki

O nas

Treść

Godziny pracy psychologów szkolnych w roku szkolnym 2022/2023:

Pan psycholog mgr Grzegorz Frytek przyjmuje  w następujących godzinach:

Poniedziałek:    8.00 - 12.00 

Wtorek              8.00 - 12.00

Środa                8.00 - 12.00                        

Czwartek           8.00 - 12.00

Piatek:               8.00 - 11.00

 

Pani pedagog mgr Justyna Okręglicka przyjmuje w następujących godzinach:

Poniedziałek:   12.00 - 14.00

Środa:                9.00 - 11.30

Czwartek:           8.00 - 11.30

Piatek:              12.00 - 13.00

 

Pani pedagog mgr Natalia Widlarz przyjmuje w następujących godzinach:

Poniedziałek:     8.00 - 13.00

Wtorek:              8.00 - 12.00

Środa:                8.00 - 12.00

Czwartek:          13.30 - 17.30

Piatek:                8.00 - 13.00

 

Grono pedagogiczne w roku szkolnym 2022/2023:

mgr Renata Rachwał – dyrektor szkoły, członek rady zarządzającej

mgr Jolanta Bargiel - wicedyrektor szkoły, matematyka, chemia, wychowawca klasy VII, członek rady zarządzającej

mgr Franciszek Brzozowski - wicedyrektor ds. edukacji spersonalizowanej, członek rady zarządzającej

mgr Grzegorz Frytek - koordynator ds. wychowawczych i tutoringu, psycholog, członek rady zarządzającej

Ks. mgr Jacek Jezierski SAC -  katecheta, opiekun samorządu szkolnego

lic. Monika Boba - wychowawca oddziału przedszkolnego OP1 Gwiazdeczki

lic. Justyna Widlarz - wychowawca oddziału przedszkolnego OP2 Słoneczka

mgr Ewa Hutniczak -  edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IA

mgr Iwona Kasolik - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IB, logopeda

mgr Mirosława Kłaput - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIA

mgr Ewelina Franczak - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIB

mgr Agnieszka Bieniecka - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIIA, logopeda

mgr Angelika Kołodziej - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIIB

mgr Magdalena Bogacka - muzyka, wychowawca klasy IVA

mgr Aleksandra Kołakowska, j. angielski, wychowawca klasy IVB

mgr Ewa Wacław - geografia, przyroda, wychowawca klasy VA, nauczyciel wspomagający

mgr Aneta Udała - matematyka, informatyka, wychowawca klasy VB

mgr Justyna Goldman - język polski, wychowawca klasy VI

mgr Zofia Hyleńska - historia, biblioteka, wychowawca klasy VIII

mgr Olga Banderek-Wawro - język polski, język angielski

mgr Barcik Renata - wychowanie w świetlicy szkolnej

mgr Beata Bryndza -  język angielski w klasach I-III i oddziałach przedszkolnych

mgr Tomasz Cibor - wychowanie fizyczne, zajęcia korekcyjne

mgr Piotr Elżbieciak - wychowanie fizyczne, zajęcia korekcyjne

mgr Małgorzata Esveld-Gotkiewicz - język angielski, język niemiecki

mgr Dominika Frytek - wychowanie do życia w rodzinie

mgr Magdalena Głowniak - wychowanie fizyczne

mgr Aleksandra Jankowska - zajęcia na świetlicy

mgr Katarzyna Jarosz   - kierownik  świetlicy, wychowawca świetlicy szkolnej

mgr Danuta Kowalik - język hiszpański

mgr Anna Lempart-Janik  - plastyka 

mgr Marek Mroczek - WOS, zajęcia na świetlicy szkolnej

mgr Dorota Okołot-Milowska - technika

mgr Justyna Okręglicka - pedagog, zajęcia na świetlicy szkolnej

mgr Grzegorz Pacut - fizyka, zajęcia na świetlicy szkolnej

mgr Przemysław Ryś - katecheta

mgr Maria Sitarz -  wychowawca świetlicy szkolnej

mgr Joanna Szeląg - język angielski 

mgr Anita Świątek - zajęcia w ramach pomocy psychologiczno - pedagogicznej

mgr Jacek Wojewodzic - przyroda, geografia, informatyka

mgr Marta Zolik - biologia

 

Pracownicy administracji:

mgr Katarzyna Kowalczyk - sekretarz szkoły

 

 

Pracownicy obsługi:

Dorota Zemła - kierownik obsługi

Monika Miarka - woźna oddziałowa

Beata Żak - woźna oddziałowa

Sabina Sajdak - woźna oddziałowa, bus szkolny

Waldemar Grabowski - obsługa busa szkolnego

Bogdan Załuski - obsługa busa szkolnego

 

84869