O nas

Godziny pracy psychologów szkolnych w roku szkolnym 2020/2021

Pani psycholog mgr Natalia Widlarz przyjmuje w następujących godzinach:

Poniedziałek:   12.30 - 17.00

Wtorek:            9.00 - 14.00

Środa:              8.00 - 15.00

Czwartek:        10.00 - 12.30

Piatek:             6.30 -   7.30

 

Pan psycholog mgr Grzegorz Frytek przyjmuje w następujących godzinach:

Poniedziałek:    12.00 - 13.0 

Piatek:             8.55 -   9.55

                  

 

 

Grono pedagogiczne w roku szkolnym 2020/2021:

Mgr Renata Rachwał – dyrektor szkoły, edukacja wczesnoszkolna 

Ks. mgr Jacek Jezierski SAC -  wicedyrektor szkoły, religia w klasach II-VIII

Lic. Mirosława Kłaput - wychowawca oddziału przedszkolnego 1 "PŁOMYKI"

Mgr Ewelina Franczak - wychowawca oddziału przedszkolnego 2 "ISKIERKI"

Mgr Agnieszka Ćwiękała - logopeda, nauczyciel w oddziałach przedszkolnych

Mgr Agnieszka Bieniecka - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IA, logopeda

Mgr Agnieszka Korbel-Marcol - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IB

Mgr Ewa Hutniczak -  muzyka klasy IV-VIII, edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIA

Mgr Grzegorz Frytek - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIB, psycholog 

Mgr Anna Włodek - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIIA

Mgr Iwona Kasolik - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIIB

Mgr Justyna Goldman - język polski, wychowawca klasy IV

Mgr Jolanta Bargiel - matematyka, chemia, wychowawca klasy V

Mgr Zofia Hyleńska - historia, biblioteka, wychowawca klasy VI

Mgr Marta Włodarczyk - język polski, wychowawca klasy VII

Mgr Piotr Elżbieciak - wychowanie fizyczne, zajęcia korekcyjne, wychowawca klasy VIII

Mgr Beata Bryndza -  język angielski w klasach I i oddziałach przedszkolnych

Mgr Joanna Szeląg- język angielski klasy II-III oraz IV

Mgr Małgorzata Esveld-Gotkiewicz - język angielski klasy V-VIII

Mgr Deotyma Talaga - język hiszpański klasy IV-VIII, język angielski w klasie VI

Mgr Dominika Frytek - wychowanie do życia w rodzinie

Mgr Ewa Korzeniak - zajęcia na świetlicy szkolnej

Mgr Anna Lempart  - plastyka 

Mgr Marek Mroczek - zajęcia na świetlicy szkolnej

Mgr Dorota Okołot-Milowska - technika

Mgr Grzegorz Pacut - fizyka, matematyka

Mgr Przemysław Ryś - religia w oddziałach przedszkolnych oraz w klasach I

Mgr Anita Świątek - zajęcia z pomocy psychologiczno - pedagogicznej

Mgr Łukasz Świrk - wychowanie fizyczne

Mgr Ewa Wacław - geografia, kierownik świetlicy szkolnej

Mgr Natalia Widlarz - psycholog szkolny

Mgr Jacek Wojewodzic - przyroda, geografia, informatyka

Mgr Marta Zolik - biologia


Pracownicy administracji i obsługi:

Mgr Katarzyna Kowalczyk - sekretarz szkoły

Renata Romańczyk-Grabowska - księgowa

Dorota Zemła - pracownik obsługi

Monika Miarka - woźna oddziałowa

Beata Żak - woźna oddziałowa

Waldemar Grabowski - konserwator,  bus szkolny

Bogdan Załuski - konserwator,  bus szkolny

 

 

Dni dodatkowo wolne od zajęć dydaktycznych:

bedą podane w terminie pozniejszym