2020-08-31

Rozpoczęcie roku po aktualizacji

Drodzy Państwo, prognozy pogody na 1 września nie są optymistyczne: około 13 stopni i deszcz. Zatem po raz kolejny musimy pokornie skłonić głowę przed siłami natury i w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci , a także rodziców i pracowników szkoły, podjęliśmy decyzję, że nie będzie Mszy Świętej, tak jak planowaliśmy w parku, na świeżym powietrzu. Zasady dystansu społecznego uniemożliwiają także przeżycie Mszy Świętej w Kościele. Msze Święte na rozpoczęcie roku szkolnego , będą organizowane we wrześniu w małych grupach. Biorąc pod uwagę powyższe, organizacja 1 września 2020 w naszej szkole przedstawia się następująco:

Plan rozpoczęcia roku szkolnego:

1 września 2020 r.

Godzina 8.30 –spotkania w klasie z wychowawcą

klasy IIIA, IIIB – wejście E

Klasa IV – wejście C

Klasy V, VI, VII – wejście D

Klasa VIII – wejście F

Dzieci mogą przyjechać do szkoły Kopcobusem wg podanego rozkładu jazdy, numer kontaktowy do p. Waldka zostanie przesłany Państwu na maila.

Dzieci mogą wrócić Kopcobusem, który wyjątkowo będzie w tym dniu wracał o godz. 10.00 –przypominamy o konieczności powiadomienia wychowawców, że dziecko będzie jechać busem

Godzina 10.30 spotkania w szkole

OPI, OPII, wraz z rodzicami –(jeden opiekun na dziecko) Aula wejście B

IA, IB, wraz z rodzicami (jeden opiekun na dziecko) Kościół  - wejście bezpośrednio od drogi

IIA, IIB w klasach, bez rodziców, wejście B

Bardzo proszę o zachowanie zgodne z procedurami oraz rozmowę z dziećmi przypominającą zasady zachowania się w szkole.