2020-06-01

1 czerwca - życzenia dla dzieci

Drogie dzieci dzisiaj Wasz wielki Dzień. Składając Wam życzenia wiemy, że chcemy Wam życzyć czegoś zupełnie innego niż życzą sobie dorośli. Z pewnością życzymy Wam dziecięcej radości, spontaniczności i ciekawości. Chętnie popełniajcie błędy, skaczcie po kałużach i szukajcie różnych postaci z chmur na niebie. Życzymy Wam, aby Wasze dzieciństwo było jak najlepsze i oby trwało jak najdłużej. Tak długo, żeby zawsze w Was została Wasza wyjątkowa dziecięca cząstka.

Z okazji Waszego wspaniałego Święta życzymy Wam wciąż tak wspaniałej siły i wytrwałości, abyście zawsze mieli tą niesamowitą odwagę, mnóstwo uśmiechu, szczerości i własnej niepowtarzalności. Jesteście naprawdę wyjątkowi ;-) Przesyłamy moc uścisków z całego serducha :-)

I co jeszcze ? Chyba niewiele: śmiechu w domu i lodów w niedzielę i przyjaciół najlepszych na świecie i wszystkiego, wszystkiego co chcecie.

Dziękujemy wszystkim naszym uczniom, że my dorośli możemy tak wiele się od Was nauczyć ;-)

obraz.png