2019/2020     2018/2019     2017/2018     2016/2017     2015/2016     2014/2015     2013/2014

Już tradycją stał się festyn na Kopcu. W tym roku wypada on 9 czerwca.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na Szkolny Festiwal Talentów do Auli Katolickiej Szkoły Podstawowej w dniu 4 czerwca, tj. we wtorek.

Pragniemy poinformować, że we wtorek 28 maja 2019 roku odbędzie się uroczystość nadania szkole imienia Ks. Leona Bemkego oraz przekazania sztandaru ufundowanego przez Radę Rodziców.

W środę, 29 maja na godzinę 17.00 serdecznie zapraszamy do Auli na trzeci wykład z cyklu spotkań, które zostały przygotowane z myślą o rodzicach, pragnących podnieść swoje kompetencje wychowawcze, prowadzony przez pana Janusza Wardaka: "Jak uprościć życie rodzica i być bardziej skutecznym?"

Zapraszamy, już tradycyjnie na rodzinne spływy kajakowe po Nidzie. Pierwszy ze spływów odbędzie się w sobotę 1 czerwca , drugi spływ zaplanowano na początek września. Koszt udziału w spływie to ok 80 zł (wynajem autobusu, kajaków, sprzętu tj. wioseł, kapoków, cena za ognisko).

Dzien dobry! z przyczyn niezależnych od nas, w dniu jutrzejszym żywa lekcja przyrody-płazy zostały odwołane. Lekcje będą się odbywać według cotygodniowego planu lekcji. Za zmianę przepraszamy sekretariat szkoły

Serdecznie zapraszamy na drugi wykład z cyklu spotkań , które zostały przygotowane z myślą o rodzicach, pragnących podnieść swoje kompetencje wychowawcze.

W tym roku szkolnym rekolekcje wielkopostne odbędą się w terminie 8.04 – 10.04. Zaplanowano między innymi Mszę Świętą w Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej, Drogę Krzyżową w kopieckim parku i warsztaty w muzeum Jana Pawła II. Szczegółowy harmonogram otrzymają Państwo na e- dziennik.

Serdecznie zapraszamy na cykl wykładów, które zostały przygotowane z myślą o rodzicach, pragnących podnieść swoje kompetencje wychowawcze. Wykłady poprowadzi Janusz Wardak, jak sam mówi o sobie - od 24 lat szczęśliwy mąż i ojciec dziesięciorga dzieci w wieku od 3 do 22 lat. Jest jednym z założycieli Akademii Familijnej i stałym gościem audycji „Wychowywać, ale jak?” w Radiu Warszawa. To także kilkuletni dyrektor szkoły dla chłopców „Żagle” Stowarzyszenia „Sternik”, a aktualnie trener i niezależny doradca edukacyjny. Na wykłady zapraszamy według następującego harmonogramu: