2020/2021     2019/2020     2018/2019     2017/2018     2016/2017     2015/2016     2014/2015     2013/2014

Zgodnie z ogólnopolskimi zarządzeniami do 7 czerwca w szkołach prowadzone jest kształcenie na odległość. Jednocześnie od 1 czerwca uczniowie klas 4-7, którzy tego potrzebują mogą uczestniczyć w zorganizowanych dla nich konsultacjach przedmiotowych.

Zachęcamy do odwiedzania strony szkolnego facebooka (nie trzeba mieć mieć założonego konta, można wejść poprzez ikonkę ze szkolnej strony). W ostatnich dniach zamieszczamy migawki, jak to jest u nas w zdalnym nauczaniu :))))

Bardzo prosimy o zapoznanie się z wewnętrznymi procedurami bezpieczeństwa związanymi z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem pandemii COVID-19 obowiązującymi w naszej szkole od 25 maja 2020 roku.

Przypominamy, że zgodnie z ustaleniami Rady Rodziców 30 kwietnia 2020 r. oraz 4 maja 2020 r. to w naszej szkole dni wolne od nauki zdalnej. Odpocznijcie, nabierzcie sił i dbajcie o siebie!

Życzymy zdrowych, spokojnych, pełnych miłości i pokoju świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Mimo przeciwności losu, niech będzie to czas wzrastania w wierze i nadziei na lepsze jutro! Wesołego Alleluja! Dyrekcja i pracownicy szkoły.

Na prośbę Dyrekcji Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wadowicach zamieszczamy informację o rozszerzeniu dostępu mailowego i telefonicznego do placówki.

Bardzo dziękujemy wszystkim za złożenie podań do szkoły. Będziemy kontaktować się z Państwem na bieżąco w związku z podejmowanymi decyzjami drogą mailową, gdyż ze zrozumiałych względów w obecnej sytuacji nie jest możliwe zachowanie procedur naboru w dotychczasowej formie (rozmowy rekrutacyjne). Jednocześnie pragniemy poinformować, że jest jeszcze możliwość złożenia podania drogą elektroniczną na adres sekretariat@szkolanakopcu.org. Mamy jeszcze parę wolnych miejsc do klasy I i oddziału przedszkolnego. Serdecznie zapraszamy!

2020-03-16

Szkoła w chmurze Informuję że zgodnie z zaleceniami wydanymi przez MEN najbliższe dni to nie jest czas wypoczynku ani czas wolny od nauki.

Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły. Rozpoczęliśmy nabór na rok szkolny 2020/2021. Więcej informacji na stronie szkoły w zakładce REKRUTACJA.