Aktualności

2020/2021     2019/2020     2018/2019     2017/2018     2016/2017     2015/2016     2014/2015     2013/2014     

2020-09-18

Poniżej wiadomość od samorządu uczniowskiego w sprawie "dnia bez mundurka":


Drodzy Państwo, prognozy pogody na 1 września nie są optymistyczne: około 13 stopni i deszcz. Zatem po raz kolejny musimy pokornie skłonić głowę przed siłami natury i w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci , a także rodziców i pracowników szkoły, podjęliśmy decyzję, że nie będzie Mszy Świętej, tak jak planowaliśmy w parku, na świeżym powietrzu. Zasady dystansu społecznego uniemożliwiają także przeżycie Mszy Świętej w Kościele. Msze Święte na rozpoczęcie roku szkolnego , będą organizowane we wrześniu w małych grupach. Biorąc pod uwagę powyższe, organizacja 1 września 2020 w naszej szkole przedstawia się następująco:


Dla tych z Państwa, którzy nie odebrali jeszcze świadectw swoich pociech - zapraszamy codziennie od 8.00 do 14.00


Sytuacja epidemiczna wymusiła zmiany w organizacji zakończenia roku szkolnego. W tym roku mamy następujące plany:


Serdecznie zapraszamy na wykład dla rodziców, który odbędzie się 17.06 w środę o godzinie 19.00. Będzie on miał tym razem formę webinaru i nosi tytuł: "Jak brat i siostra, czy jak pies z kotem – o relacjach między rodzeństwem".


Po święcie Bożego Ciała, tj. w piatek 12 czerwca - w szkole jest dzień wolny od zajęć dydaktycznych, w tym od zdalnej nauki.


Informujemy, że konsultacje dla klas 4-7 od 8.06 do 25.06 będą odbywać się wg ustalonego wcześniej schematu tygodniowego tj wtorki, środy i piątki. W dalszym ciągu aktywny jest link do zapisu przesłany na Państwa konta w e-dzienniku. Prosimy, aby wpisywać się z dwudniowym wyprzedzeniem. Uczniowie przychodzący do szkoły powinni mieć ze sobą podpisane przez rodziców zgody i oświadczenia o zapoznaniu się z procedurami. Są one dostępne na stronie, a dla tych, którzy potrzebują wydrukowane i położone przy wejściu do szkoły.


Drogie dzieci dzisiaj Wasz wielki Dzień. Składając Wam życzenia wiemy, że chcemy Wam życzyć czegoś zupełnie innego niż życzą sobie dorośli. Z pewnością życzymy Wam dziecięcej radości, spontaniczności i ciekawości. Chętnie popełniajcie błędy, skaczcie po kałużach i szukajcie różnych postaci z chmur na niebie. Życzymy Wam, aby Wasze dzieciństwo było jak najlepsze i oby trwało jak najdłużej. Tak długo, żeby zawsze w Was została Wasza wyjątkowa dziecięca cząstka.


Zgodnie z ogólnopolskimi zarządzeniami do 7 czerwca w szkołach prowadzone jest kształcenie na odległość. Jednocześnie od 1 czerwca uczniowie klas 4-7, którzy tego potrzebują mogą uczestniczyć w zorganizowanych dla nich konsultacjach przedmiotowych.


Zachęcamy do odwiedzania strony szkolnego facebooka (nie trzeba mieć mieć założonego konta, można wejść poprzez ikonkę ze szkolnej strony). W ostatnich dniach zamieszczamy migawki, jak to jest u nas w zdalnym nauczaniu :))))

 «  1 2 3 4 5 ...  44  »