Jak co roku, w ramach przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia, zapraszamy uczniów do udziału we wspólnym pieczeniu pierniczków. Warsztaty pierniczkowe odbędą się we czwartek 20.12.2018 r. Dzieci przynoszą wałki, foremki, fartuszki. Ciasto przygotowują wcześniej nasze panie kucharki.

2018-12-13

Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w roratach. Dzieci będą miały zorganizowane wyjście na Mszę dwa razy w tygodniu, w każdy wtorek i czwartek, poczynając od 4 grudnia. Chętni do udziału we Mszy gromadzą się w szatni szkolnej o godzinie 7.10 i pod opieką wyznaczonej osoby pójdą do Kościoła. Dzieci, które nie będą brały udziału we Mszy mają zapewnioną opiekę świetlicową. Po Mszy tradycyjnie zapraszamy na kakao do jadalni. Gorąco zachęcamy do udziału w roratach także Rodziców!

Próby przedstawiają się następująco: