Zaproszenie dla nauczycieli i dyrektorów z powiatu wadowickiego na spotkanie z dr Shvets

Instytut Educare wraz ze Szkołą Podstawowa im. Ks. Leona Bemke w Kleczy Dolnej oraz Fundacją Campus Bemke zapraszają na spotkanie z dr Tatyaną Shvets. Dr Shvets jest pedagogiem i nauczycielką, dyrektorem programowym International Academy of Tutoring, zastępcą dyrektora prywatnej Szkoły Ateny w Kijowie, tutorką, a przede wszystkim osobą zaangażowaną w wiele międzynarodowych projektów edukacyjnych.

Spotkanie będzie dotyczyło wzmacniania wewnętrznej motywacji wychowawnków a także wsparcia uczniów z Ukrainy, którzy łączą naukę w polskich szkołach ze zdalną realizacją programu ukraińskiego.

Do udziału zapraszamy nauczycieli i dyrektorów szkół z powiatu wadowickiego.