Zaproszenie na festyn szkolny 12 czerwca 2022 roku.

Z wielką przyjemnością zapraszamy na Szkolny Festyn Rodzinny, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę – 12 czerwca 2022 r.

Po dwuletniej przerwie wracamy do naszej tradycji, by radośnie spotkać się jako WIELKA KOPIECKA RODZINA i wspólnie świętować.

W czasie Festynu czekać na nas będą nie tylko rozgrywki i konkursy sportowe (jak chociażby emocjonujący mecz siatkówki – RODZICE kontra NAUCZYCIELE), lecz także występy artystyczne naszych wspaniałych Uczniów.

Przewidziano również ognisko, grill, a dla spragnionych słodkości – kawiarenkę. Czekają nas ponadto warsztaty robotyki oraz zabawy sensoryczne (bańki mydlane, masa plastyczna, zabawa balonami).

Dzieci chętnie skorzystają z rozłożonego dmuchańca i pobawią się na szkolnym placu zabaw.

Odliczamy już dni, by ponownie zobaczyć, jak CUDOWNIE jest być RAZEM w pięknym otoczeniu SZKOŁY NA KOPCU.

Na pełen atrakcji Festyn zapraszamy w godzinach 14.30-19.30.