Konkurs czytelniczy

27 października 2021 r. uczniowie klas 1 -3 zostali zgłoszeni do Powiatowego Konkursu "Wadowickie Potyczki Czytelnicze" organizowanego przez  Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Krakowie Filię w Wadowicach oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bachowicach.

Konkurs jest 3-etapowy. Etap szkolny potrwa do 31 marca 2022 r., etap półfinałowy odbędzie się 21 kwietna 2022 r., natomiast finał powiatowy jest zaplanowany na maj 2022 roku.

Uczniowie czytają wybrane z podanej listy książki. Po przeczytaniu zdają test w celu zdobycia sprawności. Uzyskanie 5 sprawności w etapie szkolnym upoważnia ucznia do wzięcia udziału w półfinale. Wszystkim chętnym uczestnikom życzymy wielu wspaniałych wrażeń podczas czytania oraz zwycięstwa:)