GO GREEN PROJECT 19.04.2021 r.

19 kwietnia 2021 r. z okazji Dnia Ziemi szkola zorganizowała akcję promującą ekologiczny tryb życia. Uczniowie klas 2, 3 i 4 mieli za zadanie podpowiedzieć innym, co robić, żeby nasza Planeta była szczęśliwa i żeby nam się na niej lepiej żyło, jak dbać o Ziemię. Należało wybrać jedno z podanych haseł w j. angielskim, zilustrowaćtreść hasła -pokazując, używając rekwizytów, odgrywając scenkę lub tworząc plakat. Następnie należało nagrać filmik w którym mówi się i pokazuje wybrane hasło. Z prac przesłanych przez uczniów powstał filmik w j. angielskim promujący ekologię i troskę o wspólne dobro jakim jest planeta, na której żyjemy. Filmik pokazał również, że mimo ograniczeń, jakie narzucił na nas czas pandemii, można wciąż działać i robić wspólnie piękne i wartościowe rzeczy.