O nas

 Godziny pracy psychologaów szkolnych w roku szkolnym 2018/2019

Pani psycholog Natalia Widlarz przyjmuje w następujących godzinach:

Poniedziałek: 18.30 - 19.30 (dyżur dla Rodziców)

Środa:            8.00 - 13.00

Piatek:            8.00 - 12.00

 

Pan psycholog Grzegorz Frytek przyjmuje w następujących godzinach:

Poniedziałek:  10.50 - 12.50 

Wtorek:            8.50 -  9.50

Środa:            12.00 - 14.00

                      15.00 - 16.00 (dyżur dla Rodziców)

Czwartek:         7.45 -   8.45

Piatek:              7.45 -   9.45

 

 

Grono pedagogiczne w roku szkolnym 2017/2018:

Mgr Renata Rachwał – dyrektor szkoły, edukacja wczesnoszkolna

Ks. mgr Jacek Jezierski SAC -  religia

Mgr Ewa Hutniczak - wychowawca oddziału przedszkolnego OP1, muzyka

Mgr Angelika Korzeniowska - wychowawca oddziału przedszkolnego OP2

Mgr Iwona Michalik - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy I

Mgr Agnieszka Ćwiękała - logopeda

Mgr Agnieszka Bieniecka - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy II, logopeda

Mgr Ewa Majcherczyk - edukacja wczesnoszkolna, plastyka, wychowawca klasy I

Mgr Małgorzata Esveld-Gotkiewicz - język angielski klasy V-VI

Mgr Katarzyna Jarosz - język angielski klasy II- III, świetlica szkolna

Mgr Marta Włodarczyk - język polski, wychowawca klasy V

Mgr Deotyma Talaga - język hiszpański, świetlica szkolna

Mgr Aneta Udała - matematyka, informatyka, programowanie

Mgr Jacek Wojewodzic - przyroda, informatyka

Mgr Zofia Hyleńska - historia, biblioteka, wychowawca klasy IV

Mgr Piotr Elżbieciak - wychowanie fizyczne, zajęcia korekcyjne, wychowawca klasy VI

Mgr Monika Zawiła - wychowanie fizyczne, świetlica szkolna

Mgr Dorota Okołot-Milowska - technika

Mgr Ewa Wacław - geografia, świetlica szkolna

Mgr Marek Mroczek - zajęcia szachowe w ramach świetlicy

Mgr Natalia Widlarz - psycholog szkolny

Mgr Grzegorz Frytek - psycholog szkolny, wychowawca klasy III

Mgr Anita Światek - zajęcia korekcyjno-kompensacyjne oraz dydaktyczno-wyrównawcze

 

Pracownicy administracji i obsługi:

mgr Katarzyna Kowalczyk - sekretarz szkoły

Renata Romańczyk-Grabowska - księgowa

Mirosława Kłaput - woźna oddziałowa

Dorota Zemła - woźna oddzialowa

Waldemar Grabowski - konserwator

Monika Miarka - sprzątająca