O nas

Godziny pracy psychologów szkolnych w roku szkolnym 2019/2020

Pani psycholog mgr Natalia Widlarz przyjmuje w następujących godzinach:

Poniedziałek:   12.30 - 17.00

Wtorek:            8.00 - 13.00

Środa:              8.00 - 15.00

Czwartek:        10.00 - 12.30

Piatek:             7.00 -   8.00

 

Pan psycholog mgr Grzegorz Frytek przyjmuje w następujących godzinach:

Poniedziałek:    9.40 - 10.40 

Piatek:             8.50 -   9.50

                      10.50 - 11.50

 

 

Grono pedagogiczne w roku szkolnym 2019/2020:

Mgr Renata Rachwał – dyrektor szkoły, edukacja wczesnoszkolna 

Ks. mgr Jacek Jezierski SAC -  wicedyrektor szkoły, religia w klasach II-VII 

Mgr Ewelina Franczak - wychowawca oddziału przedszkolnego

Mgr Ewa Hutniczak - muzyka klasy IV-VII, edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IA

Mgr Grzegorz Frytek - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IB, psycholog 

Mgr Anna Włodek - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIA

Mgr Iwona Kasolik - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy IIB

Mgr Agnieszka Bieniecka - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy III, logopeda

Mgr Jolanta Bargiel - matematyka, chemia, klocki matematyczne,  wychowawca klasy IV

Mgr Zofia Hyleńska - historia, biblioteka, wychowawca klasy V

Mgr Marta Włodarczyk - język polski, wychowawca klasy VI

Mgr Piotr Elżbieciak - wychowanie fizyczne, zajęcia korekcyjne, wychowawca klasy VII

Mgr Agnieszka Ćwiękała - logopeda, zajęcia z pomocy psychologiczno - pedagogicznej

Mgr Małgorzata Esveld-Gotkiewicz - język angielski klasy IV-VII

Mgr Dominika Frytek - wychowanie do życia w rodzinie

Mgr Justyna Goldman - język polski

Mgr Monika Guzdek - wychowanie fizyczne

Mgr Katarzyna Jarosz - język angielski, edukacja informatyczna, klocki matematyczne, wychowawca w świetlicy szkolnej

Mgr Ewa Korzeniak - zajęcia na świetlicy szkolnej

Mgr Anna Lempart  - plastyka 

Mgr Maria Matlak - język angielski

Mgr Marek Mroczek - zajęcia na świetlicy szkolnej

Mgr Dorota Okołot-Milowska - technika

Mgr Grzegorz Pacut - fizyka, matematyka

Mgr Przemysław Ryś - religia w oddziałach przedszkolnych oraz w klasach I

Mgr Anita Świątek - zajęcia z pomocy psychologiczno - pedagogicznej

Mgr Deotyma Talaga - język hiszpański

Mgr Ewa Wacław - geografia, kierownik świetlicy szkolnej

Mgr Natalia Widlarz - psycholog szkolny

Mgr Jacek Wojewodzic - przyroda, geografia, informatyka

Mgr Marta Zolik - biologia, wychowanie fizyczne

Pracownicy administracji i obsługi:

mgr Katarzyna Kowalczyk - sekretarz szkoły

Renata Romańczyk-Grabowska - księgowa

Dorota Zemła - pracownik obsługi, bus szkolny

Monika Miarka - woźna oddziałowa

Beata Żak - woźna oddziałowa

Waldemar Grabowski - konserwator,  bus szkolny

Bogdan Załuski - konserwator,  bus szkolny

 

 

Dni dodatkowo wolne od zajęć dydaktycznych:

-31.10.2019r.

-8.11.2019r.

-2.01.2020r.

-3.01.2020r.

-30.04.2020r.

-4.05.2020r.