2019-12-10

Wyjazdy na łyżwy na lodowisku na Molo do Osieka

Tradycją lat ubiegłych, w okresie zimowym kontynuujemy lekcje w-f na lodowisku Molo w Osieku. Tak jak to było wcześniej, zajęcia odbędą się według ustalonego planu zajęć.

Najbliższe wyjazdy;

11.12.2019 ( środa) – klasa III

12.12.2019 (czwartek) – klasa IV i V, Ia Klasa IIa

13.12.2019 (piątek) – klasa VI i VII, Ib Klasa IIb

Przypominamy, że rodzice nie ponoszą żadnych kosztów związanych z tymi zajęciami. Można zabrać swoje łyżwy, a jeżeli ktoś nie posiada, to przy lodowisku działa wypożyczalnia. Koniecznie i bezwzględnie należy zaopatrzyć dziecko w kask ochronny. Na lodowisku jest tylko niewielka ilość kasków, więc wypożyczamy, ale lepiej jest mieć własny.

Warto w dniu wyjazdu zapakować dziecku termos z ciepła herbatką, dodatkową parę skarpetek Z rozsądkiem należy ubrać dziecko, nie zapominając o rękawiczkach i biorąc pod uwagę fakt, ze spodnie mogą się pomoczyć. To pierwszy cykl wyjazdów tej zimy i mamy nadzieję, że zajęcia bardzo spodobają  się naszym uczniom. Z naszej strony dołożymy wszelkich starań, by mogły być kontynuowane w przyszłym roku 2020.

Dzieciom zostały rozdane zgody na wyjazd, do podpisania przez Państwa.