2018-01-30

Warsztaty pt. „Jak SMOK chciał pokonać Lolka?”

Otrzymaliśmy zaproszenie dla uczniów klas 0-3 z Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach na wyjątkowe i emocjonujące warsztaty pt. „Jak SMOK chciał pokonać Lolka?”, które odbędą się w 9 lutego br.

Warsztaty pomagają dzieciom radzić sobie z trudnymi emocjami, takimi jak złość, smutek czy agresja. Uczą jak sprawić, aby najmłodsi potrafili je wyrażać w sposób akceptowalny społecznie, unikając negatywnych efektów ich tłumienia. Dynamika i przebieg zajęć oparty jest na postawach wynikających ze słów Proszę, Dziękuję, Przepraszam, których używanie zostanie zaprezentowanie jako „trzy megasuper pomysły Lolka na fochy i dąsy”.

Warsztaty poprowadzi ksiądz Łukasz Piórkowski, znany przede wszystkim jak Profesor Kręcony z programu TVP „Ziarno” i „Laboratorium Wiary”.

Koszt warsztatów wynosi 10 zł od dziecka, trzeba jeszcze doliczyć koszt przejazdu ok. 5 zł. Dzieci otrzymają do podpisania zgody na udział w warsztatach. Prosimy o wyrażenie opinii.