2019-11-06

Obchody Święta Niepodległości w naszej szkole

W tym roku obchody Święta Niepodległości w naszej szkole rozpoczną się uroczystą akademią, która została zaplanowana na 7 listopada (czwartek) na godzinę 10.00. Akademia ma charakter festiwalu pieśni patriotycznych.

Następnie, w niedzielę 10 listopada, zapraszamy po wieczornej Mszy Świętej czyli o 19.00, na wspólne, już tradycyjne, śpiewanie Dla Niepodległej, które tym razem poprowadzi Pan Grzegorz Pacut.

W poniedziałek 11 listopada, delegacja uczniów, nauczycieli i rodziców ze szkoły weźmie udział w uroczystej Mszy Świętej za Ojczyznę oraz złoży kwiaty pod Pomnikiem 12 Pułku Piechoty. W tym roku, po raz pierwszy, zostanie na uroczystość wysłany poczet sztandarowy szkoły.

Jednocześnie przypominamy, że 8 listopada został ustalony przez Radę Rodziców jako dzień dodatkowo wolny od zajęć lekcyjnych. Szkoła zapewnia potrzebującym dzieciom opiekę, dyżury nauczycielskie zostały już ustalone. 8 listopada nie kursuje szkolny bus.