2018-02-05

Niech żyje bal!

Czas karnawału, to także w tradycji naszej szkoły czas balu. Tak jak w poprzednich latach termin balu ustalono na Tłusty Czwartek czyli 8 lutego.

Uczniów  kl. I-III i OP czyli wszystkie przecudnej urody królewny, dzielnych rycerzy, motylki, wróżki, kowbojów z dzikiego Zachodu, pszczółki i co tam jeszcze Wasza wyobraźnia Wam podpowie zapraszamy w godzinach 9.00 – 11.30.

W planie, oczywiście oprócz tańców  jest słodki poczęstunek oraz niespodzianka w postaci występu iluzjonisty, pana Adriana Mitoraja. Na pokaz iluzji przyjdą także uczniowie klas starszych, a swoją dyskotekę będą mieli w godzinach 13.00- 15.00.

Dla dzieci z młodszych klas czwartek jest dniem o innej organizacji i nie ma zajęć edukacyjnych, działa natomiast świetlica.

Uczniowie klas IV-V i G do godz. 13.00 mają zajęcia według planu.