2017/2018     2016/2017     2015/2016     2014/2015     2013/2014

Ponieważ został zgłoszony problem z otwieraniem i edytowaniem arkusza z kółkami, na pocztę elektroniczną uonet został wysłany nowy link. Bardzo prosimy o ponowną weryfikację . Tym razem nie powinno być problemów. Bardzo dziękujemy za czujność i przepraszamy za niedogodność!

Zapraszamy wraz z Księdzem Jackiem na wyjazd integracyjny do Łapsz Niżnych w dniach 28 - 29 sierpnia.

Jeszcze trwają wakacje, ale….. . Dzielnie pracujemy nad harmonogramem zajęć lekcyjnych i sposobem usprawniania zapisu na nie. We wtorek, po radzie pedagogicznej, otrzymacie państwo maile z linkiem do strony. Będzie można w ten sposób zapisać się na wybrane zajęcia. Informację przekazuję ze względu na liczne zapytania od Państwa:)

Żałujecie, że nie mieliście jeszcze okazji zwiedzić Madrytu? A może już tam byliście, ale czujecie niedosyt, bo nie doświadczyliście bardziej autentycznego kontaktu z lokalną społecznością? Mam dla Was dobrą wiadomość!

Niespodziewanie zrodziła się idea zorganizowania dodatkowego spływu kajakowego. Łut szczęścia… i okazało się, że możliwe jest zarezerwowanie kajaków na niedzielę 6 sierpnia.

2017-07-03

Spływ pontonowy po Dunajcu, okazał się być hitem ubiegłorocznych wypraw wakacyjnych, dlatego proponujemy bis! Zarezerwowaliśmy 50 miejsc na pontonach na 8 lipca na godzinę 10.00. Przypominamy najważniejsze informacje:

Do 14 lipca w godzinach od 9.00 – 14.00 w sekretariacie dyżurować będzie pani Kasia. Serdecznie zapraszamy (oczywiście w miarę możliwości) do mierzenia mundurków. Szczególnie zależy nam, żeby do pomiaru przyszli uczniowie przyszłej klasy IV, bo przecież oni zmieniają mundurki na „bardziej dorosłe” oraz wychowankowie oddziałów przedszkolnych. Będzie można także odebrać książki do OP. W drugiej połowie wakacji także zaplanowano dyżur (od 21 sierpnia ).

Przypominamy o konieczności oddania podręczników, które otrzymały dzieci w szkole na początku roku szkolnego. Bardzo prosimy o zwrócenie uwagi, czy są kompletne, szczególnie czy dołączone są płyty CD wchodzące w skład zestawu. Podręczniki należy koniecznie zwrócić przed zakończeniem roku szkolnego na furcie u pani księgowej Reni.

2017-06-07

Serdecznie zapraszamy na festyn rodzinny, który odbędzie się 11 czerwca 2017 r. w parku na Kopcu. W programie oczywiście liczne atrakcje!