2017/2018     2016/2017     2015/2016     2014/2015     2013/2014

Listopad nastraja do patriotycznych działań. Pragniemy przypomnieć i bardzo gorąco zachęcić wszystkich uczniów naszej szkoły wraz z Rodzicami do udziału we Mszy Św. za Ojczyznę w niedzielę 19 listopada o godzinie 18.00. Po mszy świętej przejdziemy w uroczystej procesji na cmentarz kopiecki a następnie w Auli odbędą się śpiewy patriotyczne. Serdecznie zapraszamy!

W dniu 15 listopada obradowało powołane przez organizatora konkursu jury w składzie:

2017-11-16

Na Wawel! Na Wawel! Na Wawel! Zwyczajem lat poprzednich, w listopadzie, zachęcamy do zwiedzenia stałych ekspozycji znajdujących się na Wawelu. Przyznajemy, że wykorzystujemy okazję, że w tym miesiącu zwiedzanie Komnat Królewskich, Skarbca i zbrojowni oraz wystawy „Wawel zaginiony” jest darmowe, a należy tylko wnieść opłatę za usługę przewodnika. Zamówiliśmy 25 miejsc na sobotę 18 listopada. Trzeba będzie wyjechać około godziny 9.00, wrócimy około 15.00. Bardzo gorąco zachęcamy do rodzinnego spędzenia sobotniego przedpołudnia w towarzystwie Królów! Lista jest w sekretariacie.

Zbiórka makulatury zorganizowana w zeszłym roku okazała się strzałem w dziesiątkę. Dzięki współpracy z Fabryką Papieru i Tektury „Beskidy” SA., za zebraną makulaturę zakupiliśmy ręczniki papierowe i papier toaletowy, które wystarczyły nam do tej pory. Mamy nadzieję, że w tym roku akcja także zakończy się sukcesem. Proponujemy rywalizację międzyklasową. Makulaturę bardzo prosimy porządnie spakować i w miarę możliwości zważyć. Ze strony szkoły nad przebiegiem akcji będzie czuwał pan Waldemar, pomoc zaoferowali także państwo Aneta i Paweł Kudela. Zbiórka będzie trwać od 13 – 17 listopada.

Listopad nastraja do patriotycznych działań. Muzeum Miejskie zaprosiło naszą szkołę do udziału w warsztatach niepodległościowych, podczas których uczestnicy zapoznają się z tradycjami obchodzenia święta 11 listopada, zwłaszcza ze zwyczajem uroczystego ozdabiania okien i balkonów, poznają okoliczności i przyczyny odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918 roku oraz wykonają własne ozdoby patriotyczne. Jak co roku uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali uroczystą akademię (zachęcamy do udziału, jeżeli ktoś dysponuje czasem). Pragniemy także bardzo gorąco zachęcić wszystkich uczniów naszej szkoły wraz z rodzicami do udziału w Mszy Św. za Ojczyznę. Harmonogram działań o charakterze patriotycznym podejmowanych w tym czasie przedstawia się następująco (harmonogram imprez poniżej):

Przypominamy, że 9 listopada o godzinie 17.00 odbędzie się spotkanie z psychologiem dr Ewą Dziewońską. To już drugie spotkanie z cyklu, mające na celu udzielenie wsparcia rodzicom w czasie rozwoju szkolnego dzieci. Gorąco na nie zapraszamy. Bezpośrednio po spotkaniu zaplanowano spotkania -konsultacje z nauczycielami.

Odpłatność za obiady za PAŹDZIERNIK będziemy zbierać 9-10 listopada w godzinach pracy księgowości tj., 8.00-16.00 Serdecznie zapraszamy na furtę do księgowości do Pani Renaty!

W naszej szkole staruje projekt "torba pełna wyobraźni". Szczegóły w zakładce dla Rodziców. Miłej lektury!

2017-10-31

Przypominamy, że zgodnie z decyzją podjętą podczas wrześniowego spotkania przez Radę Rodziców, 2 listopada, czyli Dzień Zaduszny jest w naszej szkole normalnym dniem pracy. Ustalone dni dodatkowo wolne to 2.01.2018 r., 30.04.2018 r., 2.05.2018 r., 4.05.2018 r., 1.06.2018 r.

Zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Misyjnym "Misjonarz na Safari". Regulamin konkursu poniżej: