2017/2018     2016/2017     2015/2016     2014/2015     2013/2014

To już w tę niedzielę czyli 04.02.2018 wyjeżdżamy na planowaną wycieczkę. Program wycieczki: godz. 8,30: zbiórka i wyjazd z przed Szkoły na Kopcu, przejazd do Tatrzańskiej Łomnicy, spacer po zimowej stolicy Słowacji z wizytą w Ski Muzeum [nor.3€/ulg.2€]. Przejazd do Starego Smokowca, wyjazd kolejką na Hrebeniok [nor.9€/ulg.8€], przejście do Kaplicy Lodowej. W tym roku Tatrzańska Świątynia Lodowej będzie nawiązywała do motywu rodziny, zaś źródłem inspiracji do jej powstania jest okazała rzymskokatolicka bazylika Sagrada Familia w Barcelonie, odwołująca się do stylu średniowiecznych katedr, monumentalne dzieło renomowanego katalońskiego architekta Antonio Gaudiego. Od 8 grudnia można zobaczyć ikoniczną budowlę przekutą w lodowy unikat. O precyzję detali tatrzańskiej budowli zadbał Adam Bakoš z zespołem słowackich, czeskich i hiszpańskich rzeźbiarzy. Do zbudowania świątyni posłużyło aż 1440 bloków lodu o łącznej masie ponad 190 ton. W tym roku świątynia jest większa, dlatego również chroniąca ją kopuła powiększy swoją średnicę z 18 do 25 metrów. Tegoroczna Tatrzańska Świątynia Lodowa na Hrebienoku jest zatem jeszcze bardziej imponująca niż dotąd. Godz. 15.00 : Koncert muzyki na żywo. Zjazd Kolejką. Wyjazd w drogę powrotną. Planowany powrót około godz. 20.00. Koszt wycieczki wynosi 89 zł + bilety wstępu [nor. ok.12€/ulg. ok.10€] Koszt obejmuje: Przejazd autokarem turystycznym, Opłaty parkingowe i drogowe, Usługę pilota, Ubezpieczenie NNW i KL

Jutro klasa I i II jedzie na basen.

2018-01-29

Przypominamy o możliwości zapisania się na wyjazdy do Osieka na lodowisko w pierwszym tygodniu ferii. Link do listy oraz daty wyjazdu zostały Państwu przesłane przez moduł wiadomości w dzienniku elektronicznym.

Bardzo serdecznie zapraszamy rodziców wychowanków oddziałów przedszkolnych na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 31 stycznia 2018 r. o godzinie 16.30. Będzie ono dotyczyć rekrutacji do szkoły i organizacji roku szkolnego 2018/2019. Postaramy się udzielić odpowiedzi na Państwa pytania.

W dniu jutrzejszym klasa IV i V (chłopcy i dziewczęta) oraz cała klasa I jadą do Zakrzowa na wf. Wcześniej planowaliśmy pozostanie na terenie szkoły licząc na korzystanie z uroków śnieżnej zimy :)) W związku ze zmianą aury na wiosenną :)) jedziemy do Zakrzowa.

Już jutro, czyli 24 stycznia odbędzie się w naszej szkole Dzień Babci i Dziadka. Jest to dzień o innej organizacji, więc podajemy plan dnia: Kl I –kl. III opieka wychowawcy 8.00 – 11.30 (śniadanie, próba, występ) 11.30 – 17.00 opieka świetlicowa ( OP – Kl II opieka wychowawcy 8.00 – 12.30 (Próba, śniadanie, występ,) 12.30 – 17.00 opieka świetlicowa W tym dniu jest możliwe, żeby dziadkowie odebrali dzieci po zakończonej uroczystości (potrzebna jest zgoda na odebranie dziecka- może być napisania odręcznie). Dzieci mogą także zostać na świetlicy szkolnej. W tym dniu nie ma kółek. Oczywiście dzieci obowiązuje galowy strój szkolny. Niech nam żyją Babcia i Dziadek!

2018-01-18

Dla tych, którzy chcą obejrzeć nasze szkolne jasełka, a nie mogą dotrzeć do WCK proponujemy przekaz on-line. Transmisja rozpocznie się około 16.55. Wejście jest możliwe przez facebook z naszej strony internetowej. Zapraszamy!

Przypominamy, że w tę sobotę czyli 20 stycznia wyruszamy na zaplanowany kulig. Ostatecznie pojedziemy do Wisły, a kulig odbędzie się trasą wzdłuż potoku Gościejów. Biesiadę zaplanowano w kolibie „Pod Kasztanem”. Oczywiście przygrywać będzie góralska kapela.

Jasełkowa próba kostiumowa w poniedziałek odbędzie sie od 13.00 do 14.30. prosimy zabrać kostiumy.