2019/2020     2018/2019     2017/2018     2016/2017     2015/2016     2014/2015     2013/2014

Serdecznie zapraszamy na kulig, który zaplanowaliśmy na 02.02.2019r Pojedziemy Doliną Białej Wisełki lub Gościejów. Później proponujemy dwugodzinną biesiadę przy grzańcu, herbacie i pieczeniu kiełbasek z keczupem, musztardą i przy góralskiej muzyce. Planowany powrót będzie ok. godz. 17.30. Koszt kuligu to ok 80 zł. Chętnych prosimy zapisywać się na listę w sekretariacie u pani Kasi. Przy wpłacie należ zapłacić zaliczkę w wysokości 40 zł.

Po feriach zimowych, w poniedziałek 28 stycznia dzieci mające w poniedziałek zajęcia wychowania fizycznego (IA, IB, IV, V, GMN) mają wf na Auli w szkole. Nie jedziemy na Molo ani do Zakrzowa.

Bardzo prosimy o weryfikacje konta Państwa na Uonet. Rodziców nie mających jeszcze założonego konta prosimy o stworzenie takowego. Poprzez dziennik Uonet wysyłamy do Państwa bardzo ważne informacje, np. o płatnościach za obiady. Od tego miesiąca otrzymywać będą Państwo kwotę za obiady wraz z numerem konta (możliwość płatności przelewem). W razie problemów wynikających z utworzenia konta na Uonet prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły.

W poniedziałek 7 stycznia na łyżwy jedzie klasa IA, IV, V i GMN. Prosimy wziąć sprzęt i odpowiednie ubranie.

Na piątek 4 stycznia zaplanowana została próba kostiumowa jasełek. Bardzo prosimy dać dziecku w ten dzień wszystkie elementy stroju, w którym występuje. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z panią Mirką, osobą koordynującą stroje na jasełka.

Jak co roku, w ramach przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia, zapraszamy uczniów do udziału we wspólnym pieczeniu pierniczków. Warsztaty pierniczkowe odbędą się we czwartek 20.12.2018 r. Dzieci przynoszą wałki, foremki, fartuszki. Ciasto przygotowują wcześniej nasze panie kucharki.

Harmonogram prób:

2018-12-13

Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w roratach. Dzieci będą miały zorganizowane wyjście na Mszę dwa razy w tygodniu, w każdy wtorek i czwartek, poczynając od 4 grudnia. Chętni do udziału we Mszy gromadzą się w szatni szkolnej o godzinie 7.10 i pod opieką wyznaczonej osoby pójdą do Kościoła. Dzieci, które nie będą brały udziału we Mszy mają zapewnioną opiekę świetlicową. Po Mszy tradycyjnie zapraszamy na kakao do jadalni. Gorąco zachęcamy do udziału w roratach także Rodziców!

Próby przedstawiają się następująco:

10.50 - Pasterze 11.50 - Herod 13.00 - Faraon