2017/2018     2016/2017     2015/2016     2014/2015     2013/2014

Drodzy Rodzice! Proszę pamiętać, że dzieci przy sprzyjającej pogodzie wychodzą do parku bądź na plac zabaw. Należy zatem zadbać, aby miały właściwe obuwie tzn. całe butki rekreacyjne albo sportowe (nie klapki), czapeczki szkolne. Prosimy zadbać by dziecko ubrane było "na cebulke" i miało w szatni zawieszony do ubrania polar szkolny.

Poniżej oferta z EWART: W maju w naszej siedzibie będzie mieć miejsce wydarzenie, na które czekaliśmy bardzo długo – Trening Skutecznego Rodzica (TSR) w oparciu o pedagogikę Thomasa Gordona, autora między innymi „Wychowania bez porażek”. Na południu Polski tego typu szkolenia odbywają się sporadycznie w Krakowie i Mysłowicach, stąd fakt, że będą również w Wadowicach, napawa nas niebywałą radością.

Odpłatność za obiady za MARZEC będzie zbierana 11 i 12 kwietnia w godzinach pracy księgowości tj., 8.00-16.00 Aby nie zakłócać harmonogramu pracy księgowości, uprzejmie prosimy- w miarę możliwości -o terminowość wpłat. Serdecznie zapraszamy na furtę do Pani Renaty!

2018-03-23

Serdecznie zapraszamy do przeżycia tajemnic związanych z życiem i śmiercią Jezusa Chrystusa. Uczniowie naszego gimnazjum wraz z uczniami klasy IV i V naszej szkoły podstawowej, pod kierunkiem ks. Jacka Jezierskiego przygotowali przedstawienie. Wszystkich, którzy mają taką możliwość, zapraszamy w poniedziałek 26 marca na godzinę 10.00 do Auli. Inne terminy przedstawienia to: piątek 23 marca godzina 19.00 oraz niedziela 25 marca godzina 17.00

Drodzy Rodzice! Zapraszamy Rodziców i sympatyków naszej Szkoły na imprezę „Zajączek”.

21 marca 2018 r. w naszej szkole będzie dniem bez mundurka! W kolorowych strojach świętować będziemy zapowiedź rychłego nadejścia wiosny. Zarządzenie w sprawie mundurków jest jednym z pierwszych wypracowanych z udziałem nowo powstałego Samorządu Uczniowskiego :). Niech żyje wiosna!

W tym roku rekolekcje wielkopostne zaplanowaliśmy w następujący sposób:

2018-03-16

W przyszłym tygodniu, zwyczajem lat poprzednich, planujemy wicie palm wielkanocnych. Bardzo, bardzo zapraszamy do współpracy Rodziców (szczególnie mocno z kl. I, kl. II, III i Oddziałów Przedszkolnych). Wierzymy, że nie zawiodą także Rodzice uczniów z klasy IV i V, którzy przekażą umiejętności młodszym.

Uwaga! Poszukiwane misie na stanowisko Misioratownika! Wymagania: Miś (lub inny pluszak) powinien być czyściutki i w bardzo dobrym stanie. Tylko takie pluszaki mogą zostać Misioratownikami i pomagać wadowickim ratownikom medycznym przeganiać dziecięce strachy, jadących karetką pogotowia. Gorąco zachęcamy, by przynosić niepotrzebne już maskotki maskotki i wkładać je do przygotowanego do worka w szatni szkolnej do 21 marca.

Od czwartku 8 marca 2018 r. testujemy w szkole profesjonalne oczyszczacze powietrza. Urządzenia zostały rozstawione w salach oddziałów przedszkolnych i w świetlicy.