2018/2019     2017/2018     2016/2017     2015/2016     2014/2015     2013/2014

W dzień wolny od zajęć szkolnych - święto Trzech Króli, tj. we środę 6 stycznia 2016 r. o godzinie 16.00 w Auli Ksiądz Rektor serdecznie zaprasza dzieci z Rodzinami na świąteczne Bingo i wspólne kolędowanie. Gwarantujemy super zabawę i interesujące nagrody!

25 XI 2015 roku w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu uczniowie przynieśli swoje ulubione misie, małe i duże. Poznaliśmy historię pierwszego pluszowego misia oraz przypomnieliśmy sobie wszystkie najbardziej znane niedźwiadki. Dzieci przedstawiły swoje misie i opowiedziały ich historię. Obejrzeliśmy bajkę „Miś Uszatek” oraz przeczytaliśmy fragment bajki o „Kubusiu Puchatku”. Misie uczestniczyły z nami w lekcjach i towarzyszyły nam w zabawach na świetlicy.

W poniedziałek 23.11.2015 r. o godz.10.00 odbędzie się gala III Konkursu Misyjnego. W auli Szkoły na Kopcu będę prezentowane wszystkie dostarczone prace plastyczne. Wręczenie nagród tegorocznej edycji konkursu pod tytułem "W gościnie w rodzinie (afrykańskiej)" poprowadzi nasz gość z Kongo-Zairu ks. Benjamin Bahashi SAC.

12 listopada uczniowie klasy III naszej szkoły wzięli udział w koncercie pieśni patriotycznej w Wadowickim Centrum Kultury. Wspólnie z dziećmi, młodzieżą ze szkół gminy Wadowice i zaproszonymi gośćmi śpiewaliśmy pieśni oddając w ten sposób hołd wszystkim tym, którzy zginęli za naszą Ojczyznę. Na zakończenie wysłuchaliśmy przemówienia pani burmistrz Ewy Całus, która mówiła, że w tym dniu wszyscy byliśmy patriotami i że w dzisiejszych czasach patriotyzm powinien przejawiać się w naszym zachowaniu w szkole i odrabianiu prac domowych. Klasie III należą się gratulacje, za piękny występ i godne zachowanie.

W dniu jutrzejszym, tj. we wtorek 10.11.2015r. obowiązuje STRÓJ GALOWY Dziewczynki – biała bluzeczka, sukienka, białe rajstopki. Chłopcy – biała koszula, sweterek i ciemne spodnie materiałowe.