2017/2018     2016/2017     2015/2016     2014/2015     2013/2014

Poniżej oferta z EWART: W maju w naszej siedzibie będzie mieć miejsce wydarzenie, na które czekaliśmy bardzo długo – Trening Skutecznego Rodzica (TSR) w oparciu o pedagogikę Thomasa Gordona, autora między innymi „Wychowania bez porażek”. Na południu Polski tego typu szkolenia odbywają się sporadycznie w Krakowie i Mysłowicach, stąd fakt, że będą również w Wadowicach, napawa nas niebywałą radością.

Odpłatność za obiady za MARZEC będzie zbierana 11 i 12 kwietnia w godzinach pracy księgowości tj., 8.00-16.00 Aby nie zakłócać harmonogramu pracy księgowości, uprzejmie prosimy- w miarę możliwości -o terminowość wpłat. Serdecznie zapraszamy na furtę do Pani Renaty!

2018-03-23

Serdecznie zapraszamy do przeżycia tajemnic związanych z życiem i śmiercią Jezusa Chrystusa. Uczniowie naszego gimnazjum wraz z uczniami klasy IV i V naszej szkoły podstawowej, pod kierunkiem ks. Jacka Jezierskiego przygotowali przedstawienie. Wszystkich, którzy mają taką możliwość, zapraszamy w poniedziałek 26 marca na godzinę 10.00 do Auli. Inne terminy przedstawienia to: piątek 23 marca godzina 19.00 oraz niedziela 25 marca godzina 17.00

Drodzy Rodzice! Zapraszamy Rodziców i sympatyków naszej Szkoły na imprezę „Zajączek”.

21 marca 2018 r. w naszej szkole będzie dniem bez mundurka! W kolorowych strojach świętować będziemy zapowiedź rychłego nadejścia wiosny. Zarządzenie w sprawie mundurków jest jednym z pierwszych wypracowanych z udziałem nowo powstałego Samorządu Uczniowskiego :). Niech żyje wiosna!

W tym roku rekolekcje wielkopostne zaplanowaliśmy w następujący sposób:

2018-03-16

W przyszłym tygodniu, zwyczajem lat poprzednich, planujemy wicie palm wielkanocnych. Bardzo, bardzo zapraszamy do współpracy Rodziców (szczególnie mocno z kl. I, kl. II, III i Oddziałów Przedszkolnych). Wierzymy, że nie zawiodą także Rodzice uczniów z klasy IV i V, którzy przekażą umiejętności młodszym.

Uwaga! Poszukiwane misie na stanowisko Misioratownika! Wymagania: Miś (lub inny pluszak) powinien być czyściutki i w bardzo dobrym stanie. Tylko takie pluszaki mogą zostać Misioratownikami i pomagać wadowickim ratownikom medycznym przeganiać dziecięce strachy, jadących karetką pogotowia. Gorąco zachęcamy, by przynosić niepotrzebne już maskotki maskotki i wkładać je do przygotowanego do worka w szatni szkolnej do 21 marca.

Od czwartku 8 marca 2018 r. testujemy w szkole profesjonalne oczyszczacze powietrza. Urządzenia zostały rozstawione w salach oddziałów przedszkolnych i w świetlicy.

Odpłatność za obiady za LUTY będzie zbierana 8 i 9 marca w godzinach pracy księgowości tj., 8.00-16.00 Aby nie zakłócać harmonogramu pracy księgowości, uprzejmie prosimy- w miarę możliwości -o terminowość wpłat. Serdecznie zapraszamy na furtę do Pani Renaty!