2017/2018     2016/2017     2015/2016     2014/2015     2013/2014

W czwartek 7 czerwca odbędzie się, tradycyjnie już, Dzień Sportu w naszej szkole. Impreza będzie w godzinach 10.00-11.30. Pozostałe lekcje wg planu. Jesteśmy po losowaniu kolorów koszulek drużyn klasowych. Dla dzieci, które ubiorą się w wylosowany kolor swojej klasowej drużyny, w tym dniu nie obowiązuje mundurek szkolny. Wylosowane kolory przedstawiają się następująco:

Serdecznie zapraszamy na tradycyjny już XII rodzinny Festyn Kopiecki , który odbędzie zgodnie z ustalonym terminem, czyli 10 czerwca (niedziela). W tym roku na naszych gości będzie czekało mnóstwo atrakcji:

Serdecznie zapraszamy wszystkich na Szkolny Festiwal Talentów do Auli Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej na Kopcu w dniu 24 maja, tj. w czwartek o godzinie 13.00. Zaproszenie to kierujemy do Rodziców dzieci uczęszczających do naszej szkoły a także do Rodziców i dzieci, które w przyszłym roku szkolnym 2018/2019 rozpoczną naukę w naszej szkole.

Serdecznie zapraszamy na wykład Wandy Półtawskiej, który odbędzie się 22 maja 2018 r o godzinie 17.00 w auli szkolnej. Wykład dedykowany jest Rodzicom, małżonkom, nauczycielom, wychowawcom, osobom współpracującym z dziećmi i młodzieżą, wszystkim, którym na sercu leży dobro dzieci i młodzieży. Szczególnie liczymy na przybycie Rodziców dzieci, które od września rozpoczną naukę w naszej szkole.

W związku z wyjazdami na zielone szkoły klas II, III, IV na tydzień: 14-18 maja 2018, dla klas I,V oraz kl.2 GMN został sporządzony podział godzin uwzględniający obecność pozostałych w szkole nauczycieli. Nie jedziemy w tym tygodniu ani na basen ani do Zakrzowa. Nie ma w tym tygodniu kółek, dzieci mają zapewnioną opiekę świetlicową. Bus jeździ w drodze powrotnej jednym wspólnym kursem o godzinie 15.10.

Znów długi piątkowy wieczór, z którym nie ma co zrobić? Jest alternatywa dla telewizora!

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli Trójek Klasowych na zebranie Rady Rodziców 10 maja (tj. w czwartek) o godzinie 16.30 w sekretariacie szkoły. Spotkanie obejmuje organizację festynu kopieckiego, organizację roku szkolnego 2018/2019 oraz sprawy bieżące. Gorąco zachęcamy!

Odpłatność za obiady za kwiecień będzie zbierana 9 i 10 maja w godzinach pracy księgowości tj., 8.00-16.00 Aby nie zakłócać harmonogramu pracy księgowości, uprzejmie prosimy o terminowość wpłat. Serdecznie zapraszamy na furtę do Pani Renaty!

W dniu jutrzejszym, tj. 8 maja 2018 r., o godz.12:00 w naszej szkole odbędzie się uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Trzeciego Maja. Akademia upamiętniająca rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja została przygotowania przez uczniów kl. III, IV i V pod kierunkiem p. Zofii Hyleńskiej oraz p. Marty Włodarczyk. W tym dniu obowiązuje strój szkolny galowy. Serdecznie zapraszamy!

Już dziś serdecznie zapraszamy na festyn rodzinny, który odbędzie się 10 czerwca 2018 r. w parku na Kopcu. W programie oczywiście liczne atrakcje! Liczymy na Waszą obecność, a szczególnie gorąco zapraszamy wszystkich, którzy dołączą do naszej społeczności szkolnej od września. Będzie to szansa na zawiązanie bliższych, dobrych relacji i integrację. O szczegółach poinformujemy w późniejszym terminie.