2019/2020     2018/2019     2017/2018     2016/2017     2015/2016     2014/2015     2013/2014

Niestety, na chwilę obecną warunki pogodowe prognozowane na piątek nie są zbyt sprzyjające. Mapy ICM pokazują delikatne rozproszenie chmur w dzień i wzrost zachmurzenia na wieczór.

Zaproponowana przez szkolę wycieczka do obserwatorium spotkała się z Państwa bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego powstały dwie grupy. Plan wyjazdu w związku z tym będzie przedstawiał się następująco:

Dzień dobry! Drodzy Państwo w tym roku szkolnym także zaplanowaliśmy współpracę z p. Bogusią (zajęcia wokalne). Zajęcia będą miały podobną formę jak w latach poprzednich. Zachęcamy do kontaktu i dokonywania ustaleń z p. Bogusią bezpośrednio na maila (mijakowa@gmail.com)

Zapraszamy na prawie ekstremalną wycieczkę poświęconą wieczornym obserwacjom nieba. Pokaz, który wstępnie zarezerwowaliśmy dla uczniów i rodziców naszej szkoły mógłby się odbyć 4 października od godz. 21.00 . Spotkania poświęcone obserwacjom nieba zaczynają się godzinę po zachodzie Słońca i trwają około 2-2,5 godziny.

Nasza szkoła bierze udział w akcji charytatywnej KREDKOBRANIE, która organizowana jest przez Fundację Ignatianum. Dzieci i młodzież o polskich korzeniach, mieszkające na terenie dawnych Kresów potrzebują naszej pomocy w postaci przyborów szkolnych, materiałów plastycznych i nowych egzemplarzy lektur szkolnych. Kredkobranie ma być odpowiedzią na te potrzeby, a równocześnie ma pokazać zamieszkującym poza granicami Rzeczypospolitej polskim dzieciom i młodzieży, że ich przyjaciele z „Macierzy” pamiętają o nich i w miarę swoich możliwości chcą im pomóc. Pragniemy aby w tym symbolicznym roku także na twarzach naszych najmłodszych kresowych Rodaków pojawił się uśmiech. Materiały zbieramy w klasach, w sekretariacie lub bezpośrednio do pana Jacka Wojewodzica do 27 września (piątek) - do 30.09 trzeba dostarczyć wszystko do Krakowa :) Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu :)

Zapraszamy do sekretariatu szkoły w celu przymiarki bluz dla uczniów klas IV-VI.

Msza święta inaugurująca rok szkolny odbdzie się w parku o godzinie 8.15. Serdecznie zapraszamy! Zachecam po odbiór stroju szkolnego. Sekretariat w piątek będzie czynny od 8.00 do 16.00 Na uonecie w dzienniku lub poprzez wiadomość bezpośrednio od wychowawcy, zamieszczony został plan zajęć na najbliższy tydzień. Rodzice dzieci rozpoczynających w tym roku naukę w naszej szkole proszeni są o założenie konta na Uonet dzienniczek plus. Można to zrobić ze strony szkoły.

W dniu dzisiejszym, dla dzieci klas I-VII poprzez dziennik uonet (dla dochodzących dzieci poprzez maila podanego przy zapisie do szkoły) zostanie wysłany link do kółek zainteresowań na rok szkolny 2019/2020 Dla ścisłości małe wyjaśnienie: klasa 1A - wychowawca p. Ewa Hutniczak klasa 1b - wychowawca p. Grzegorz Frytek Prosimy śledzić nadchodzące informacje:)))

W związku z licznymi pytaniami ze strony rodziców wyjaśniamy, iż mundurki będą najwcześniej do odbioru pod koniec tygodnia (czwartek, piątek). Proszę śledzić stronę internetową - zostanie zamieszczone ogłoszenie o możliwości odbioru szkolnego stroju.

Choć trwają wakacje, warto pomyśleć o miłym rozpoczęciu roku szkolnego. Proponujemy rodzinny wyjazd na spływ kajakowy rzeką Mała Panew. Popłyniemy w sobotę 7.09.2019 r.