2017/2018     2016/2017     2015/2016     2014/2015     2013/2014

W reakcji na prośbę rodziców o zmianę terminu spływu pontonowego po Dunajcu, (zaplanowanego na 23 czerwca), informuję, że udało się ustalić nowy termin na niedzielę 1 lipca na godzinę 10.00. Mamy 30 miejsc. Oczywiście później planujemy wspólny posiłek. Bardzo proszę o zapisywanie się na listę w sekretariacie. Wszystkie szczegóły podamy bliżej terminu wyjazdu. Oczywiście zapraszamy także rodziców z dziećmi, które rozpoczną naukę w naszej szkole od września. W związku z tym przesunięciem, zmianie ulegnie także termin spływu kajakowego z 30 czerwca, ale nie jest on jeszcze ustalony. Spływ z 7 lipca pozostaje na razie bez zmian.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na Szkolny Festiwal Talentów do Auli Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej na Kopcu w dniu 24 maja, tj. w czwartek o godzinie 13.00. Zaproszenie to kierujemy do Rodziców dzieci uczęszczających do naszej szkoły a także do Rodziców i dzieci, które w przyszłym roku szkolnym 2018/2019 rozpoczną naukę w naszej szkole.

Serdecznie zapraszamy na wykład Wandy Półtawskiej, który odbędzie się 22 maja 2018 r o godzinie 17.00 w auli szkolnej. Wykład dedykowany jest Rodzicom, małżonkom, nauczycielom, wychowawcom, osobom współpracującym z dziećmi i młodzieżą, wszystkim, którym na sercu leży dobro dzieci i młodzieży. Szczególnie liczymy na przybycie Rodziców dzieci, które od września rozpoczną naukę w naszej szkole.

W związku z wyjazdami na zielone szkoły klas II, III, IV na tydzień: 14-18 maja 2018, dla klas I,V oraz kl.2 GMN został sporządzony podział godzin uwzględniający obecność pozostałych w szkole nauczycieli. Nie jedziemy w tym tygodniu ani na basen ani do Zakrzowa. Nie ma w tym tygodniu kółek, dzieci mają zapewnioną opiekę świetlicową. Bus jeździ w drodze powrotnej jednym wspólnym kursem o godzinie 15.10.

Znów długi piątkowy wieczór, z którym nie ma co zrobić? Jest alternatywa dla telewizora!

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli Trójek Klasowych na zebranie Rady Rodziców 10 maja (tj. w czwartek) o godzinie 16.30 w sekretariacie szkoły. Spotkanie obejmuje organizację festynu kopieckiego, organizację roku szkolnego 2018/2019 oraz sprawy bieżące. Gorąco zachęcamy!

Odpłatność za obiady za kwiecień będzie zbierana 9 i 10 maja w godzinach pracy księgowości tj., 8.00-16.00 Aby nie zakłócać harmonogramu pracy księgowości, uprzejmie prosimy o terminowość wpłat. Serdecznie zapraszamy na furtę do Pani Renaty!

W dniu jutrzejszym, tj. 8 maja 2018 r., o godz.12:00 w naszej szkole odbędzie się uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Trzeciego Maja. Akademia upamiętniająca rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja została przygotowania przez uczniów kl. III, IV i V pod kierunkiem p. Zofii Hyleńskiej oraz p. Marty Włodarczyk. W tym dniu obowiązuje strój szkolny galowy. Serdecznie zapraszamy!

Już dziś serdecznie zapraszamy na festyn rodzinny, który odbędzie się 10 czerwca 2018 r. w parku na Kopcu. W programie oczywiście liczne atrakcje! Liczymy na Waszą obecność, a szczególnie gorąco zapraszamy wszystkich, którzy dołączą do naszej społeczności szkolnej od września. Będzie to szansa na zawiązanie bliższych, dobrych relacji i integrację. O szczegółach poinformujemy w późniejszym terminie.

Drodzy Rodzice! Proszę pamiętać, że dzieci przy sprzyjającej pogodzie wychodzą do parku bądź na plac zabaw. Należy zatem zadbać, aby miały właściwe obuwie tzn. całe butki rekreacyjne albo sportowe (nie klapki), czapeczki szkolne. Prosimy zadbać by dziecko ubrane było "na cebulke" i miało w szatni zawieszony do ubrania polar szkolny.