2017/2018     2016/2017     2015/2016     2014/2015     2013/2014

Na pożegnanie wakacji w sobotę 1 września 2018 roku zapraszamy na spływ kajakowy po Nidzie. Tym razem trasa troszkę bardziej wymagająca: Morawica-Wolica. Chętnych zachęcamy do zapisu- poprzez dziennik uonet lub telefonicznie (p. Kasia sekretarz 693540735). W terminie późniejszym podamy szczegóły wyjazdu. Serdecznie zapraszamy!

Miło nam poinformować, że uczniowie klasy V i VI naszej szkoły zostali zakwalifikowani do udziału w programie „Euroweek”. Program EuroWeek – Szkoła Liderów jest specjalnym projektem edukacyjnym pozwalającym młodym ludziom aktywnie włączyć się w życie demokratycznego społeczeństwa dzisiejszej Europy.

Rafting na powitanie wakacji: Na początek wakacji, mimo, że pogoda nie rozpieszcza, zapraszamy na tradycyjny już spływ pontonowy w naszych ukochanych Pieninach. Oto informacje dotyczące raftingu po Dunajcu: 7.00 -wyjazd spod Kopca (odpowiedzialna P. Anita Świątek) 10.00 – szkolenie i początek spływu w Sromowcach Wyżnych Ok. 13.00 koniec spływu w Szczawnicy Ok. 14.00 obiad w Łapszach Niżnych, pobyt w gospodarstwie agroturystycznym Łapszańska Ostoja, zdobycie Spiskiej Kalwarii Ok. 19.00 wyjazd, powrót ok. 21.00

2018-06-22

Udanych, pogodnych, bezpiecznych wakacji, wielu pozytywnych wrażeń, ciekawych znajomości i dużo, dużo beztroskiego odpoczynku dla wszystkich uczniów i ich opiekunów życzą pracownicy Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej na Kopcu. Wróćcie w nowym roku szkolnym radośni, gotowi do podejmowania nowych wyzwań i kolejnych zadań!

W piątek 22 czerwca 2018 roku odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Centrum Korepetycji i Kursów EWART wszystkich swoich kursantów wraz z Rodzicami zaprasza na zakończenie roku szkolnego z EWARTEM w Szkole na Kopcu 20 czerwca o godzinie 16.30 w Auli szkoły

W reakcji na prośbę rodziców o zmianę terminu spływu pontonowego po Dunajcu, (zaplanowanego na 23 czerwca), informuję, że udało się ustalić nowy termin na niedzielę 1 lipca na godzinę 10.00. Mamy 30 miejsc. Oczywiście później planujemy wspólny posiłek. Bardzo proszę o zapisywanie się na listę w sekretariacie. Wszystkie szczegóły podamy bliżej terminu wyjazdu. Oczywiście zapraszamy także rodziców z dziećmi, które rozpoczną naukę w naszej szkole od września. W związku z tym przesunięciem, zmianie ulegnie także termin spływu kajakowego z 30 czerwca, ale nie jest on jeszcze ustalony. Spływ z 7 lipca pozostaje na razie bez zmian.

Odpłatność za obiady za MAJ i CZERWIEC będzie zbierana 11 i 12 czerwca w godzinach pracy księgowości tj., 8.00-16.00 Aby nie zakłócać harmonogramu pracy księgowości, uprzejmie prosimy- w miarę możliwości -o terminowość wpłat. Serdecznie zapraszamy na furtę do Pani Renaty!

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci które w przyszłym roku szkolnym rozpoczną naukę w naszej szkole (oddziały przedszkolne i klasy I) na spotkanie integracyjne, które odbędzie się 13 czerwca 2018 r. o godz 16.30.