2018/2019     2017/2018     2016/2017     2015/2016     2014/2015     2013/2014

Przyszły zamówione mundurki. Zapraszam po odbiór do sekretariatu szkoły

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie zbiórką surowców wtórnych, podjęliśmy decyzję, że będzie można jeszcze przynosić makulaturę do 20 listopada. Bardzo dziękujemy Państwu za zaangażowanie:))

Odpłatność za obiady za październik będzie zbierana 13 i 14 listopada w godzinach pracy księgowości tj., 8.00-16.00. Serdecznie zapraszamy na furtę do Pani Renaty!

2018-11-08

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami ogłaszamy akcję zbiórki makulatury. Rozpoczynamy we wtorek 13.11.2018 r. i planujemy zakończyć w piątek 16.11. 2018 r. W tym roku także możemy liczyć na współpracę z Fabryką Papieru i Tektury BESKIDY S.A. Otrzymamy kontener potrzebny do zbiórki, a zebrana makulatura zostanie bezgotówkowo rozliczona na papierowe ręczniki. Bardzo prosimy, aby przynoszona przez uczniów makulatura była dobrze spakowana i zważona. Usprawni to proces rejestrowania ilości przyniesionej makulatury. Makulaturę będą odbierać wyznaczeni pracownicy.

Informujemy, że 12 listopada 2018 roku został ogłoszony świętem państwowym i dniem wolnym pod pracy. Taką propozycję złożyli w Sejmie posłowie Prawa i Sprawiedliwości, który chcą w ten sposób dać Polakom więcej możliwości świętowania ważnej rocznicy 100 lat niepodległości Polski. Zatem w tym dniu nie ma zajęć i w szkole nie jest organizowana opieka dla dzieci.

Szanowni Państwo, Z radością informujemy, ze nasza szkoła skorzystała z zaproszenia Rady Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej do włączenia się w akcję „Rekord dla Niepodległej”. W najbliższy piątek, tj. 9 listopada 2018 r. o godzinie 11:11, w ramach świętowania 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, chcemy wspólnie zaśpiewać 4-zwrotkowy hymn narodowy. Nasze starania w biciu „Rekordu dla Niepodległej” udokumentujemy na stronie internetowej, Państwa poprosimy o udostępnianie na portalach społecznościowych z wykorzystaniem #RekordDlaNiepodległej. Ponadto informuję, że na konta w e-dzienniku otrzymaliście Państwo szczegółowy harmonogram działań związanych z obchodami. Świętujmy razem 100-lecie odzyskania niepodległości!

2018-10-29

Przypominamy, że zgodnie z decyzją podjętą podczas październikowego spotkania przez Radę Rodziców, 2 listopada, czyli Dzień Zaduszny jest w naszej szkole dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

18 października 2018 roku w Auli odbyło się spotkanie dla wychowanków oddziałów przedszkolnych naszej szkoły, w ramach akcji edukacyjnych „Bezpieczna droga do szkoły”.

Ponieważ zebrała się bardzo liczna grupa chętnych do wyjazdu na wycieczkę do kopalni soli w Bochni, pojedziemy dużym autokarem.

Serdecznie zapraszamy na wykład ,,Kocham więc wychowuję", który odbędzie się 5 października 2018 r. o godz. 17.00. Poprowadzą go: Agnieszka i Krzysztof Tyralikowie, (Akademia Familijna).