2018/2019     2017/2018     2016/2017     2015/2016     2014/2015     2013/2014

Zimowe szaleństwo na kuligu bardzo nam przypadło do gustu! Jest jeszcze szansa (być może ostatnia w tym roku) na skorzystanie z zimowej aury na wycieczce na Hrebieniok w sobote 23 lutego. Szczegóły wyprawy otrzymaliście Pastwo na osobiste konta na e-dziennik. Zapraszamy serdecznie!

Czas świątecznych spotkań rodzinnych przed nami, dlatego posyłam Państwu informację o planowanych uroczystościach z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły. Rozpoczęliśmy nabór na rok szkolny 2019/2020. Poniżej Regulamin Rekrutacji do Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej na Kopcu.

To już ostatni nasz wyjazd na lodowisko w tym roku. W poniedziałek jedzie klasa Ib, kl II, kl IV, kl V i G.

Serdecznie zapraszamy na kulig, który zaplanowaliśmy na 02.02.2019r Pojedziemy Doliną Białej Wisełki lub Gościejów. Później proponujemy dwugodzinną biesiadę przy grzańcu, herbacie i pieczeniu kiełbasek z keczupem, musztardą i przy góralskiej muzyce. Planowany powrót będzie ok. godz. 17.30. Koszt kuligu to ok 80 zł. Chętnych prosimy zapisywać się na listę w sekretariacie u pani Kasi. Przy wpłacie należ zapłacić zaliczkę w wysokości 40 zł.

Po feriach zimowych, w poniedziałek 28 stycznia dzieci mające w poniedziałek zajęcia wychowania fizycznego (IA, IB, IV, V, GMN) mają wf na Auli w szkole. Nie jedziemy na Molo ani do Zakrzowa.

Bardzo prosimy o weryfikacje konta Państwa na Uonet. Rodziców nie mających jeszcze założonego konta prosimy o stworzenie takowego. Poprzez dziennik Uonet wysyłamy do Państwa bardzo ważne informacje, np. o płatnościach za obiady. Od tego miesiąca otrzymywać będą Państwo kwotę za obiady wraz z numerem konta (możliwość płatności przelewem). W razie problemów wynikających z utworzenia konta na Uonet prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły.

Bardzo serdecznie zapraszamy na jasełka, które zaplanowaliśmy na 10 stycznia w Sali teatralnej w WCK. W tym roku będą dwa przedstawienia o 15.00 i o 17.00. W czasie ostatnich tygodni bardzo intensywnie pracowaliśmy nad tym spektaklem i mamy nadzieję, że przeżyjecie je razem z nami. Dla tych, którym nie uda się dotrzeć do WCK, został zaplanowany przekaz online. Wejście będzie przez facebooka z naszej szkolnej strony.

W poniedziałek 7 stycznia na łyżwy jedzie klasa IA, IV, V i GMN. Prosimy wziąć sprzęt i odpowiednie ubranie.

Na piątek 4 stycznia zaplanowana została próba kostiumowa jasełek. Bardzo prosimy dać dziecku w ten dzień wszystkie elementy stroju, w którym występuje. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z panią Mirką, osobą koordynującą stroje na jasełka.