2019/2020     2018/2019     2017/2018     2016/2017     2015/2016     2014/2015     2013/2014

Za namową naszego szkolnego orędownika w sprawach Pierwszej Pomocy czyli Pana Piotra, szkoła została zgłoszona do udziału w „Biciu rekordu w Pierwszej Pomocy”. Wydarzenie będzie miało miejsce 16.10.2019 r. w godzinach 12.00-12.30. Mamy nadzieję, że udział w akcji pozwoli wdrożyć naszych uczniów do zachowań, mających na celu ratowanie ludzkiego życia, które jest wartością nadrzędną. Fotorelację zamieścimy na szkolnym facebooku.

Niestety, na chwilę obecną warunki pogodowe prognozowane na piątek nie są zbyt sprzyjające. Mapy ICM pokazują delikatne rozproszenie chmur w dzień i wzrost zachmurzenia na wieczór.

Zaproponowana przez szkolę wycieczka do obserwatorium spotkała się z Państwa bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego powstały dwie grupy. Plan wyjazdu w związku z tym będzie przedstawiał się następująco:

Dzień dobry! Drodzy Państwo w tym roku szkolnym także zaplanowaliśmy współpracę z p. Bogusią (zajęcia wokalne). Zajęcia będą miały podobną formę jak w latach poprzednich. Zachęcamy do kontaktu i dokonywania ustaleń z p. Bogusią bezpośrednio na maila (mijakowa@gmail.com)

Zapraszamy na prawie ekstremalną wycieczkę poświęconą wieczornym obserwacjom nieba. Pokaz, który wstępnie zarezerwowaliśmy dla uczniów i rodziców naszej szkoły mógłby się odbyć 4 października od godz. 21.00 . Spotkania poświęcone obserwacjom nieba zaczynają się godzinę po zachodzie Słońca i trwają około 2-2,5 godziny.

Nasza szkoła bierze udział w akcji charytatywnej KREDKOBRANIE, która organizowana jest przez Fundację Ignatianum. Dzieci i młodzież o polskich korzeniach, mieszkające na terenie dawnych Kresów potrzebują naszej pomocy w postaci przyborów szkolnych, materiałów plastycznych i nowych egzemplarzy lektur szkolnych. Kredkobranie ma być odpowiedzią na te potrzeby, a równocześnie ma pokazać zamieszkującym poza granicami Rzeczypospolitej polskim dzieciom i młodzieży, że ich przyjaciele z „Macierzy” pamiętają o nich i w miarę swoich możliwości chcą im pomóc. Pragniemy aby w tym symbolicznym roku także na twarzach naszych najmłodszych kresowych Rodaków pojawił się uśmiech. Materiały zbieramy w klasach, w sekretariacie lub bezpośrednio do pana Jacka Wojewodzica do 27 września (piątek) - do 30.09 trzeba dostarczyć wszystko do Krakowa :) Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu :)

Zapraszamy do sekretariatu szkoły w celu przymiarki bluz dla uczniów klas IV-VI.

Msza święta inaugurująca rok szkolny odbdzie się w parku o godzinie 8.15. Serdecznie zapraszamy! Zachecam po odbiór stroju szkolnego. Sekretariat w piątek będzie czynny od 8.00 do 16.00 Na uonecie w dzienniku lub poprzez wiadomość bezpośrednio od wychowawcy, zamieszczony został plan zajęć na najbliższy tydzień. Rodzice dzieci rozpoczynających w tym roku naukę w naszej szkole proszeni są o założenie konta na Uonet dzienniczek plus. Można to zrobić ze strony szkoły.

W dniu dzisiejszym, dla dzieci klas I-VII poprzez dziennik uonet (dla dochodzących dzieci poprzez maila podanego przy zapisie do szkoły) zostanie wysłany link do kółek zainteresowań na rok szkolny 2019/2020 Dla ścisłości małe wyjaśnienie: klasa 1A - wychowawca p. Ewa Hutniczak klasa 1b - wychowawca p. Grzegorz Frytek Prosimy śledzić nadchodzące informacje:)))

W związku z licznymi pytaniami ze strony rodziców wyjaśniamy, iż mundurki będą najwcześniej do odbioru pod koniec tygodnia (czwartek, piątek). Proszę śledzić stronę internetową - zostanie zamieszczone ogłoszenie o możliwości odbioru szkolnego stroju.