2018/2019     2017/2018     2016/2017     2015/2016     2014/2015     2013/2014

Serdecznie zapraszamy na drugi wykład z cyklu spotkań , które zostały przygotowane z myślą o rodzicach, pragnących podnieść swoje kompetencje wychowawcze.

W tym roku szkolnym rekolekcje wielkopostne odbędą się w terminie 8.04 – 10.04. Zaplanowano między innymi Mszę Świętą w Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej, Drogę Krzyżową w kopieckim parku i warsztaty w muzeum Jana Pawła II. Szczegółowy harmonogram otrzymają Państwo na e- dziennik.

Serdecznie zapraszamy na cykl wykładów, które zostały przygotowane z myślą o rodzicach, pragnących podnieść swoje kompetencje wychowawcze. Wykłady poprowadzi Janusz Wardak, jak sam mówi o sobie - od 24 lat szczęśliwy mąż i ojciec dziesięciorga dzieci w wieku od 3 do 22 lat. Jest jednym z założycieli Akademii Familijnej i stałym gościem audycji „Wychowywać, ale jak?” w Radiu Warszawa. To także kilkuletni dyrektor szkoły dla chłopców „Żagle” Stowarzyszenia „Sternik”, a aktualnie trener i niezależny doradca edukacyjny. Na wykłady zapraszamy według następującego harmonogramu:

Nauczyciele naszej szkoły biorą udział w projekcie Ponadnarodowa Mobilność Kadry Edukacyjnej. Jednym z założeń programowych projektu jest popularyzacja kultury krajów anglojęzycznych. W związku z tym proponujemy włączyć się w obchody Dnia Świętego Patryka.

Bardzo serdecznie zapraszamy na wykłady dedykowane rodzicom uczniów naszej szkoły prowadzone przez p. Janusza Wardaka (Akademia familijna).

Zapraszamy serdecznie Rodziców w przyszły czwartek 14 marca na warsztaty robienia kwiatów z krepiny.

Zimowe szaleństwo na kuligu bardzo nam przypadło do gustu! Jest jeszcze szansa (być może ostatnia w tym roku) na skorzystanie z zimowej aury na wycieczce na Hrebieniok w sobote 23 lutego. Szczegóły wyprawy otrzymaliście Pastwo na osobiste konta na e-dziennik. Zapraszamy serdecznie!

Czas świątecznych spotkań rodzinnych przed nami, dlatego posyłam Państwu informację o planowanych uroczystościach z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły. Rozpoczęliśmy nabór na rok szkolny 2019/2020. Poniżej Regulamin Rekrutacji do Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej na Kopcu.